Arcyklejnot
piątek, 5 kwietnia 2013
Moja nieskończona jeszcze skrzyneczka na zdjęcia wykonana techniką decoupage
http://www.youtube.com/watch?v=Yd02yaFqh08
Cudna piosenka ♥
czwartek, 4 kwietnia 2013
Boski aparat!!! Nie mogę się doczekać jak zacznę nim robić zdjęcia.
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)